O firmie

Dobry, solidnie wykonany dach to podstawa komfortowego życia. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w branży dekarskiej wiem, jak zbudować trwały dach, który będzie służył Państwu naprawdę bardzo długo. Jestem znanym dekarzem w Słubicach, Kostrzynie czy Torzymiu.

Dach wykonany niezgodnie ze sztuką dekarską może być źródłem wielu kłopotów. Trudno jest go bowiem naprawić i wiąże się to z dodatkowymi kosztami, których lepiej uniknąć. Tylko wybierając fachowców, którzy budują dachy od lat, mogą Państwo być pewni solidnego i trwałego pokrycia dachowego. W mojej firmie pracują wyłącznie ludzie z doświadczeniem, któremu możecie Państwo zaufać.

Wiemy, na czym polega praca dekarza.
Słubice, Zielona Góra, Kostrzyn nad Odrą, Krosno Odrzańskie, Gubin – działam na bardzo dużym terenie. Wszędzie dojeżdżam, by fachowym okiem dokonać oględzin i stosownych pomiarów. Na miejscu oceniam zlecenie i w krótkim czasie podaję Państwu termin realizacji usługi oraz jej cenę. Zatrudniam trzech pracowników, których znam od dawna i jestem pewny ich kwalifikacji.

dekarz zielona góra dekarz słubice

Klienci
Pracuję głównie dla klienta indywidualnego. Sporo rodzin w województwie lubuskim ma nad głową dach wykonany przeze mnie. Zrobiłem na przykład dachy w Rzepinie na terenie wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Kilińskiego. Jestem też podwykonawcą firmy Iwa-Bud, z którą współpracowałem w ramach wielu zleceń.

Zależy mi na Państwa satysfakcji i dobrej opinii. Dlatego też staram się w pełni wykorzystać swoje umiejętności i każde zlecenie traktuję jak wyzwanie. Jestem gotowy na wszystkie Państwa pytania i prośby. Oferuję kompetentne i profesjonalne porady.

Sprzęt
Posiadam własne narzędzia znanych firm i własne rusztowanie. Stosuję wyłącznie najlepsze materiały i dbam o to, by jakość wykonanej usługi w pełni Państwa zadowoliła. Nie muszą się Państwo niczym zajmować, oczekuję jedynie zapłaty za dobrze wykonaną usługę.

Jeśli dachy w Zielonej Górze i okolicach, to tylko z moją firmą! Zapraszam do zapoznania się z ofertą i proszę o kontakt.